|
|
B3 Autorent Võiduajamine
27. - 28. juunil toimub Audru ringrajal järjekordne autode ringrajasõidu Eesti Meistrivõistluste etapp, mille seekordseks korraldajaks on A2 Racing MTÜ. Võistlustel võtavad omavahel mõõtu kereautodest Super 1600, Super Production, Super Touring, GT3 Nordic BMW 325, Baltic Open, Latvian National Class, Juniors, BMW Xtreme klassi sõidukid. Lisaks neile on rajale tulemas veel ka vormelid ning karikaid jagatakse seekord klassides Formula 3, Formula Renault, Formula Baltic, Formula Ford.
Kogu üritus on pealtvaatajaile taaskord täiesti tasuta!
Rajal näeme!
Täpsem ajakava:
UNOFFICAL TRAININGS In Pärnu 25-26th of June 2009
Thursday, 25th of June
Free practice
17:00 - 17:20 GT3 Nordic
17:25 - 17:45 F Ford, F3, F Renault, F Baltic
17:50 - 18:10 Super Touring, V1600, S1600, Super Production, Baltic Open, BMW Xtreme, BMW 325 Cup, Latvian National, Juniors
18:20 - 18:40 GT3 Nordic
18:45 - 19:05 F Ford, F3, F Renault, F Baltic
19:10 - 19:30 Super Touring, V1600, S1600, Super Production, Baltic Open, BMW Xtreme, BMW 325 Cup, Latvian National, Juniors
19:40 - 20:00 GT3 Nordic
20:05 - 20:25 F Ford, F3, F Renault, F Baltic
20:30 - 20:50 Super Touring, V1600, S1600, Super Production, Baltic Open, BMW Xtreme, BMW 325 Cup, Latvian National, Juniors
Friday, 26th of June
Free practice
11:00 - 11:20 GT3 Nordic
11:25 - 11:45 F Ford, F3, F Renault, F Baltic
11:55 - 12:15 Super Touring, V1600, S1600, Super Production, Baltic Open
12:20 - 12:40 BMW Xtreme, BMW 325 Cup, Latvian National, Juniors
12:50 - 13:10 GT3 Nordic
13:15 - 13:35 F Ford, F3, F Renault, F Baltic
13:45 - 14:05 Super Touring, V1600, S1600, Super Production, Baltic Open
14:10 - 14:30 BMW Xtreme, BMW 325 Cup, Latvian National, Juniors
14:40 - 15:00 GT3 Nordic
15:05 - 15:25 F Ford, F3, F Renault, F Baltic
15:35 - 15:55 Super Touring, V1600, S1600, Super Production, Baltic Open
16:00 - 16:20 BMW Xtreme, BMW 325 Cup, Latvian National, Juniors
16:30 - 16:50 GT3 Nordic
16:55 - 17:15 F Ford, F3, F Renault, F Baltic
17:25 - 17:45 Super Touring, V1600, S1600, Super Production, Baltic Open
17:50 - 18:10 BMW Xtreme, BMW 325 Cup, Latvian National, Juniors
Friday, 26th of June
17:00 - 20:00 Registration
17:00 - 20:00 Scrutineering
Saturday, 27th of June
8:00 - 11:10 Registration
8:00 - 11:10 Scrutineering
Free practice
8:30 - 8:40 Juniors
8:50 - 9:00 F Ford
9:10 - 9:20 BMW Xtreme
9:30 - 9:40 BMW 325, National
9:50 - 10:00 Super Touring, V1600, S1600, Super Production, Baltic Open
10:10 - 10:20 F3, F Renault, F Baltic
10:30 - 10:40 GT3 Nordic
10:45 Driver´s briefing
Qualification
11:10 - 11:30 F Ford
11:40 - 12:05 BMW Xtreme, 2x10 min (5 min break)
12:15 - 12:25 BMW 325
12:35 - 12:50 Super Touring, V1600, S1600, Super Production, Baltic Open
13:00 - 13:20 F3, F Renault, F Baltic
13:30 - 13:55 GT3 Nordic, 2x10 min (5 min break)
14:05 - 14:15 Juniors
Lunch
Races
14:55 F Ford 1st race, 20 laps
15:35 GT3 Nordic 1st race, 60 min
16:55 BMW Xtreme 1st race, 45 min
18:00 F3, F Baltic 1st race, 20 laps
18:40 Super Touring, V1600, S1600, Super Production, Baltic Open 1st race, 15 laps
19:15 F Renault 1st race, 20 laps
Sunday, 28th of June
8:15 - 10:30 Registration for Latvian National Class
8:15 - 10:30 Scrutineering for Latvian National Class
Warm up
8:30 - 8:40 F Ford
8:50 - 9:00 GT3 Nordic
9:10 - 9:20 BMW 325, National, Juniors, BMW Xtreme
9:30 - 9:40 Super Touring, V1600, S1600, Super Production, Baltic Open
9:50 - 10:00 F3, F Renault, F Baltic
Races
10:15 F Ford 2nd race, 20 laps
10:55 BMW 325, National 1st race, 15 laps
11:35 Juniors 1st race, 10 laps
12:10 BMW Xtreme 2nd race, 45 min
13:15 F3, F Baltic 2nd race, 20 laps
14:00 Super Touring, V1600, S1600, Super Production, Baltic Open 2nd race, 15 laps
14:40 F Renault 2nd race, 20 laps
15:20 GT3 Nordic 2nd race, 60 min
16:45 BMW 325, National 2nd race, 15 laps
17:25 Juniors 2nd race, 10 laps
Timetable
Entry form
Supplementary regulations
|
|