B3 Autorent
Uudised Sõiduautod Väikebussid Kaubikud Hinnad Broneerimine Tingimused Lisateenused Firmast Kontakt
1 Juuni
A2 Autorent on nüüd B3 Autorent.
Alates homsest kannab A2 Autorent nime B3 Autorent. Nimemuutuse taga on kohtus A2 Autowelt’ile kaotatud kasutusõigus kaubamärgile A2.A2 Autorent tegutses Eestis enam kui pool aastat varem kui A2 Autowelt, aga kuna A2 Auto OÜ sai registrisse kantud mõned kuud hiljem, kui A2 Autowelt ning kaubamärk A2 ei olnud meie nimele registreeritud, sai A2 Autowelt kohtus võidu, mistõttu muutub seni A2 Autorendina tegutsenud ettevõte nüüdsest B3 Autorendiks.

Seoses nimemuutusega muutuvad ka firma veebilehe aadress: www.b3.ee ja mailiaadresside lõpud: b3.ee. Firma asukoht ja telefoninumbrid jäävad samaks.

A2 Autorent alustas firma AGH Invest OÜ ühe osana tegevust 2003. a lõpus kolme sõiduki rentimisega. Renditegevus tasus end ära ja firma juhtkonnal kujunes pea visioon kodumaisest kvaliteetsest ja hästi töötavast autorendifirmast, mille tarbeks loodi A2 Auto OÜ – registrisse kantud 29. oktoobril 2004. a - mis on edukalt tegutsenud ja jõudsalt laienenud tänaseni.

Tänaseks on firma autopargis ligi 20 sõiduautot, kolm väikebussi ja viis kaubikut. Juuni alguses lisandub veel 25 tuttuut sõiduautot kolm väikebussi ja viis kaubikut, seega teenindab firma sel suvel kliente pea 60 erineva sõidukiga.

Tagasi uudiste juurde
B3 Autorent EE EN RU FI DE